Hírek
2012. Október 03. 12:06, szerda |
Helyi
Forrás: saját forrás
Súlyos baleset a 85-ös főúton Ikrény és Enese között

Teljes útzár mellett folyt a műszaki mentés, a teherautó vezetője súlyosan megsérült.
Ma délelőtt röviddel 10 óra után súlyos közlekedési baleset történt a 85-ös főúton Ikrény és Enese között. A szemtanúk szerint egy műszaki hibás teherautó mögött feltorlódott sor végén állt egy csuklós busz, amelyben néhány utas utazott. Az álló buszba háturlól belerohant egy teherautó. A csuklós busz hátsó része és a teherautó vezető fülkéje súlyosan megrongálódott. Rövid időn belül két mentő, két tűzoltóautó és több rendőrautó érkezett a helyszínre. A teherautó sofőrjét a tűzoltók vágták ki a fülkéből, és a mentők súlyos sérülésekkel a győri kórházba szállították.A busz utasai nem sérültek meg.
A műszaki mentés idejére a rendőrség teljes szélességében lezárta a 85-ös főutat. A forgalmat Ikrény és Rábapatona irányába terelték. Több mint egy órát állt a forgalmas főút forgalma óriási torlódást okozva.
A műszaki mentés után a helyszínelés idejére már félpályán megnyitották a forgalmat. Órák telnek még el, mire a főúton teljesen helyreáll a forgalom, és megszűnik a torlódás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 16:00, hétfő | Helyi
Az online térben továbbra is aktívak a csalók
Vigyázzon a bankszámla és a bankkártya adataira!
2025. Szeptember 15. 13:00, hétfő | Helyi
Eboltás Szilban
Az ebek veszettség elleni védőoltása kötelező.
2025. Szeptember 15. 09:00, hétfő | Helyi
Növény cserebere a csornai könyvtárban
Hozza el fölösleges virághagymáit, szobanövényeit.
2025. Szeptember 14. 19:00, vasárnap | Helyi
A faültetés és az élőhelyek restaurációja nem pótolja a kibocsátáscsökkentést
Szegedi kutatók kezdeményezésére készült hiánypótló globális kutatás.