Hírek
2018. November 26. 07:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezés miatt halt meg egy férfi Szigligeten
Meghalt egy férfi egy szigligeti házban, ahová szén-monoxid-szivárgás miatt riasztották a tűzoltókat vasárnap - közölte a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletes szóvivője az MTI-vel.
Stern Péter elmondta: a badacsonytomaji tűzoltókat vasárnap kora délután riasztották szén-monoxid-szivárgás miatt Szigligetre, egy Szabadság utcai családi házhoz. Az épületben egy 76 éves férfit találtak, akinek az életét a mentők már nem tudták megmenteni.
A szóvivő hozzátette, a tűzoltók még a szellőztetés után is ki tudták mutatni a mérgező gáz jelenlétét a házban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
