Városlista
2026. március 29, vasárnap - Auguszta, Bertold

Hírek

2018. Május 30. 05:02, szerda | Belföld
Forrás: mti - fotó:pixabay

Tollal nyakon szúrta rabtársát – még öt és fél évet kapott

Tollal nyakon szúrta rabtársát – még öt és fél évet kapott

Öt és fél év fegyházbüntetésre ítélte a rabtársát megszúró férfit kedden a Budapest Környéki Törvényszék.

A bírósági közlemény szerint a vádlott 2016. szeptember 29-én a börtön udvarán azt kiáltotta, "nem vamzer vagyok, hanem pitbull", majd egy tollal nyakon szúrta a sértettet.

A férfi ráfogott a vádlott jobb kezére, és birkózni kezdtek, végül a többi rab szétválasztotta őket.

A bíróság a vádlottat többszörös visszaesőként elkövetett emberölés kísérletének bűntettében mondta ki bűnösnek. Az ítélet nem jogerős.

Címkék: ítélet, fegyház, rab, szúrás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 28. 14:00, szombat | Belföld

A Nézőpont szerint változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között

Változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között, míg a DK és a Mi Hazánk elnökének népszerűsége is meghaladja a parlamentbe jutási küszöböt

2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon

A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk

2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld

Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén