2018. Június 05. 17:31, kedd | Külföld

Teniszmérkőzések megbundázásának gyanújával tizenhárom embert őrizetbe vettek Belgiumban - jelentette be a belga szövetségi ügyészség kedden.

Fucsovics Márton gyerekkora óta erről álmodott
2018. Május 27. 11:25, vasárnap | Sport

Büszkén és meghatottan nyilatkozott az MTI-nek Fucsovics Márton, miután szombaton megszerezte pályafutása első ATP-trófeáját az 501 ezer euró (159 millió forint) összdíjazású genfi salakpályás tenisztornán.

A címvédő Babos Tímea búcsúzott
2018. Február 23. 07:48, péntek | Sport

Babos Tímea címvédőként a nyolcaddöntőben búcsúzott a budapesti, 226 750 dollár (57,2 millió forint) összdíjazású női keménypályás tenisztornán, miután három szettben kikapott a német Mona Bartheltől.

A címvédő Babos német ellenféllel kezd a budapesti női tenisztornán
2018. Február 19. 05:00, hétfő | Sport

A címvédő Babos Tímea a német Tatjana Maria ellen kezdi meg szereplését egyesben a héten a budapesti, 226 ezer 750 dollár összdíjazású női keménypályás tenisztornán a BOK Csarnokban.

Több helyet is előreugrott Babos Tímea a világranglistán
2018. Január 29. 11:59, hétfő | Sport

Babos Tímea hat helyet előrelépve a 45. a női teniszezők világranglistáján, melyet 2011 után újra a dán Caroline Wozniacki vezet.

Babosék meccslabdáról kaptak ki a vegyes páros döntőjében az Australian Openen
2018. Január 28. 11:52, vasárnap | Sport

Babos Tímea, oldalán az indiai Rohan Bopannával, döntő rövidítésben, meccslabdáról kapott ki vasárnap a Gabriela Dabrowski, Mate Pavic kanadai, horvát duótól az ausztrál nyílt teniszbajnokság vegyes párosának döntőjében.

Babos Tímea megnyerte párosban az Australian Open-t
2018. Január 26. 08:12, péntek | Sport

Babos Tímea, oldalán a francia Kristina Mladenoviccsal megnyerte az ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros versenyét, miután a pénteki döntőben 6:4, 6:3-ra legyőzte az orosz Jekatyerina Makarovát és Jelena Vesznyinát.

A teniszkirály és a bátor ember
2013. December 25. 14:00, szerda | Helyi

Pihentető videó karácsonyra.

2012. Május 31. 14:21, csütörtök | Sport

Babosék bejutottak a második fordulóba

Babos Tímea a tajvani Hszie Szu-vejjel az oldalán bejutott a francia nyílt teniszbajnokság párosversenyének második fordulójába...

2012. Május 29. 07:19, kedd | Sport

Federer rekordot ért el győzelmével

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában nyert a német Tobias Kamke ellen a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában, ezzel pályafutása 233. győzelmét aratta a Grand Slam-tornákon.

2012. Május 21. 14:19, hétfő | Sport

Javított Babos, nincs változás az élcsoportban

A múlt heti római tornán döntős kínai Li Na feljött a hetedik helyre a női teniszezők legfrissebb világranglistáján...

2012. Május 17. 07:17, csütörtök | Sport

Szávay Ágit benevezik az olimpiára

Szávay Ágnest benevezik a londoni olimpiára, mivel betegségei és sérülései miatt úgynevezett védett ranglistás helyezése van.