2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

2012. Február 04. 14:51, szombat | Sport

Megmutatták a középkorú hölgyek

Bár a Győri Audi ETO csak szombaton rajtol a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében, az 1. csoport nyitó mérkőzését már péntek este megrendezték, nem is akármilyen szereposztásban.

2012. Január 31. 08:07, kedd | Sport

Ha hűtővel célzott volna, az is bemegy

Császár Gábor úgy véli, mentális és fizikai fáradtság miatt nem végeztünk előrébb a 8. helynél a vasárnap véget ért szerbiai Európa-bajnokságon.

2012. Január 30. 09:00, hétfő | Helyi

Cél: a Rábaköz meghatározó csapatává válni

2012. Január 29. 12:07, vasárnap | Helyi

Szany kupa női kézilabda torna

Az női utánpótlás torna befejezése után rendezték meg a Szany kupa női kézilabda tornát a szanyi sportcsarnokban 5 csapat részvételével.

2012. Január 28. 21:20, szombat | Helyi sport

Női utánpótlás kézilabda torna Szanyban

Szombaton egész napos nagyüzem volt női kézilabdában a szanyi sportcsarnokban.

2012. Január 25. 14:23, szerda | Sport

Győri kézis lehet a világ legjobbja

A Nemzetközi Kézilabda-szövetség honlapján szerdától lehet szavazni a 2011-es esztendő legjobbjaira.

2012. Január 23. 08:03, hétfő | Sport

Fel a fejjel, de mindenkinek!

Férfi kézilabda-válogatottunk elszenvedte első vereségét a szerbiai Európa-bajnokságon.

2012. Január 21. 11:42, szombat | Sport

Szenzációs győzelmet aratott a magyar férfi kézilabda válogatott

Legyőzte a világ legjobbjait a magyar férfi kézilabda válogatott az Újvidéken zajló Európa-bajnokság halálcsoportjának utolsó mérkőzésén. Nyertünk az olimpiai-, világ- és Európa-bajnok franciák ellen.

2012. Január 17. 07:39, kedd | Sport

Döntetlen kézitusa

Férfi kézilabda-válogatottunk az oroszok elleni 31-31-es döntetlennel kezdte meg szereplését hétfő este Újvidéken, a szerbiai Európa-bajnokság C csoportjában.

2012. Január 12. 07:10, csütörtök | Sport

Ezúttal örömmel utazunk a pokolba

A túlzott elvárás ezúttal biztosan nem nyomja majd agyon a magyar férfi kézilabda-válogatottat.

2011. December 23. 07:26, péntek | Sport

Tornagyőztes a magyar válogatott

Harmadik, egyben utolsó mérkőzésén is győzött a magyar férfi kézilabda-válogatott a szlovákiai Karácsony Kupán, így százszázalékos teljesítménnyel megnyerte a tornát.

2011. December 22. 12:43, csütörtök | Sport